Starší dorost: Zubři utrpěli další debakl, tentokrát od Litvínova

P ř e r o v – Pokračující trápení v útoku a opět jasná aktivita soupeře. To bylo sobotní utkání starších dorostenců, kteří hostili v posledním domácím zápasu nadstavbové části extraligy Litvínov. Mužstvo ze západu Čech se bleskově ujalo vedení a pánem na ledě bylo také v dalším průběhu. Gólová ztráta Zubrů se proto postupem času zvětšovala a zastavila se až na hodně nepříjemném skóre 0:9. Přerov ve třetím utkání za sebou vyšel střelecky zcela naprázdno. Druhou fázi nejvyšší soutěže ukončí příští týden předehrávkami posledních dvou kol v Havlíčkově Brodě a v Mladé Boleslavi.
42.kolo, sobota 2.3.2013
HC ZUBR Přerov - HC Litvínov
0:9
(0:3, 0:2, 0:4)
Branky a nahrávky: 1. Řezníček (Šimeček), 5. Bárdoš (Sýkora), 19. Řezníček (Šimeček, Kučera), 30. Bárdoš (Jonák, Řezníček), 34. Šimeček (Kučera, Řezníček), 45. Weitz (Štříbrný), 49. Stříbrný (Weitz, Ujfaluši), 56. Šíp (Wiedemann), 59. Wiedemann (Kučera) . Rozhodčí: Klimecký - Loun, Novotná. Vyloučení: 4:4, navíc Červínek (Přerov) 10 minut osobní trest, Karola (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 25:35. Průběh utkání: 0:9.
Málek (34. Grigárek, 56. Málek) - Červínek, Hurta, Slavík, Maršálek, Novák, Kundrátek, Duda - Václavíček, Karola, Gremlica - Kubal, Siegel, Nohál - Pecha, Němec, Müller - Padalík
Spěšný (21. Sklíba) - Řezníček, Wiedemann, Moravec, Bárdoš, Jonák, Vostárek, Šíp, Weitz, Šefl, Šimeček, Sýkora, Pospíšil, Kučera, Ujfaluši, Chmelař, Stříbrný