Starší dorostenci utkání v Letňanech hrubě nezvládli

P r a h a – Starší dorost HC ZUBR Přerov pokračuje v nadstavbové části extraligy dalším dvoukolem na ledě soupeřů. V pátek Zubři změřili síly s mužstvem Letňan, kterému patří desátá příčka znamenající vyhnutí se baráži o udržení. Přerovský tým tak mohl bodovou ztrátu na něj částečně snížit. Od první minuty se však střetnutí vyvíjelo velmi nepříznivě. Domácí byli výrazně aktivnější a hodně hladoví po gólech, zatímco Zubři ve všech herních činnostech zcela propadli. Vedení Letců už od první třetiny začalo narůstat a zastavilo se až na drtivém výsledku 10:0. O nápravu velmi špatného utkání se budou Zubři snažit v sobotu v Litvínově.
33.kolo, pátek 25.1.2013
HC Letci Letňany - HC ZUBR Přerov
10:0
(3:0, 2:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 4. Brejcha (Šťovíček, Kulda), 8. Štosek (Kroh, Čapek), 16. Čapek (Štosek), 25. Brejcha (Kulda), 33. Honetschläger (Štosek), 43. Brejcha (Šťovíček), 48. Čapek, 49. Kulda (Brejcha, Šťovíček), 56. Štosek (Čapek), 60. Hroboň (Honetschläger). Rozhodčí: Luczków - Rybáček, Marek. Vyloučení: 5:5, navíc Kroh (Letňany) 5 minut + do konce utkání. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 32:23. Průběh utkání: 10:0.
Švihálek - Brejcha, Honetschläger, Hes, Minář, Kroh, Janda, Starosta, Štosek, Čapek, Rulf, Hroboň, Nestrašil, Vacek, Zeliska, Kučera, Šťovíček, Kulda
Grigárek (49. Málek) - Slavík, Hurta, Červínek, Duda, Maršálek, Novák - Václavíček, Karola, Gremlica - Pecha, Němec, Müller - Siegel, Padalík, Nohál - Kubal, Rybka