Mladší dorost: Zubři vysoko přehráli i béčko Olomouce

U n i č o v – Mladší dorostenci HC ZUBR Přerov úspěšně zvládli také dvanáctý duel letošní sezóny a jejich série bez ztráty bodu už nabírá velké rozměry. Na stadionu v Uničově, kde bylo soupeřem Zubrů béčko Olomouce, šli svěřenci kouče Vladimíra Kočary do rychlého vedení, ale brzy o něj přišli. Vyrovnaný stav však netrval dlouho, protože od druhé třetiny už se trefovali pouze přerovští hráči a znovu zatížili konto svého soka velkým počtem gólů. Příští týden čeká mladší dorost zápas s ženským výběrem Karviné, ten se však do tabulky nepočítá. Pak už ale Zubři vyrazí bojovat o důležité body na led druhého Prostějova.
13.kolo, čtvrtek 15.11.2012
HC Olomouc "B" - HC ZUBR Přerov
2:9
(2:2, 0:3, 0:4)
Branky a nahrávky: 14. Řečinský, 18. Kořenek (Pastorek) - 2. Hotěk, 4. Metelka (Peterka), 27. Peterka (Pochyla, Metelka), 29. Zdráhal (Peterka, Pochyla), 35. Hotěk (Solař), 44. Kubíček (Šťastný), 48. Zdráhal (Pochyla), 54. Šťastný (Hradila, Kubíček), 56. Navrátil (Solař). Rozhodčí: Burda - Loun, Klíč. Vyloučení: 6:3, navíc Pastorek (Olomouc "B") 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 23:44. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:9.
Kořalka (41. Pospíšil) - Štreit, Kolařík, Pastorek, Kořenek, Holínek, Murla, Müller, Řečinský, Beier, Hubáček, Piska, Abrahám, Výmola, Adolf, Pudil, Polách
Schneider (21. Kašpárek) - Žůrek, Hradila, Metelka, Sirota, Válek, Klapal, Sedlák - Šťastný, Kubíček, Navrátil - Peterka, Pochyla, Zdráhal - Malík, Hotěk, Solař - Škubna