Mladší dorost je k nezastavení, zvítězil také ve Frýdku

F r ý d e k - M í s t e k – Mladší dorostenci HC ZUBR Přerov opět potvrdili velkou roli favorita první ligy, protože nezaváhali ani v devátém utkání letošní sezóny. Na ledě Frýdku-Místku si došli pro další hladké vítězství, tentokrát v poměru 7:1. Zubrům skvěle vyšel úvod zápasu, k rychlému gólu Blahunka přidali zásluhou Šťastného a Peterky další dva. Domácí sice těsně před polovinou mače snížili, ale pak už se trefovali opět jen přerovští borci. Po dalších čtyřech brankách už bylo o vítězi jasně rozhodnuto. Mladší dorost Zubrů je i nadále s výrazným náskokem na čele tabulky a v devíti zápasech letos ještě neztratil ani bod.
9.kolo, neděle 28.10.2012
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
1:7
(0:3, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 27. Kopeček (Fluksa) - 1. Blahunek (Šťastný), 11. Šťastný (Kubíček), 19. Peterka (Pochyla), 34. Metelka (Blahunek), 42. Pochyla, 45. Peterka (Pochyla), 58. Hradila (Metelka). Rozhodčí: Janda R. - Černý, Janda L. Vyloučení: 5:8, navíc Sztwiertina (Frýdek-Místek) 5 minut + do konce utkání, Dubčák (Frýdek-Místek) trest ve hře - Hradila (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 33:23. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.
Daňa - Valíček, Kocháň, Sztwiertnia, Matějka, Flok, Fluksa, Klimek, Carbol, Brél, Plitko, Bárta, Stahl, Dubčák, Kopeček, Válek, Opletal
Schneider - Skříček, Hradila, Metelka, Sirota, Klapal, Válek, Sedlák - Blahunek, Kubíček, Šťastný - Peterka, Pochyla, Zdráhal - Horký, Miklík, Navrátil - Galetka, Malík