Junioři: Vyrovnaný duel ve Frýdku rozhodly až nájezdy

F r ý d e k - M í s t e k – Dvaatřicáté kolo juniorské ligy zavedlo přerovské mužstvo do Frýdku-Místku, takže Zubři po domácím střetnutí s Havířovem znovu hráli proti tabulkovému sousedovi. Frýdek má letos překvapivě dobré výsledky, avšak Přerov na jeho ledě začal velmi nadějně a během první třetiny si vypracoval dvoubrankové vedení. Poté se však stav vyrovnal, a jak se říká, každý chvilku tahal pilku. Zubři nakonec v závěru smazali jednogólové manko a po remíze 5:5 rozhodli o druhém bodu pro sebe v samostatných nájezdech. Závěr patřil Jaroslavu Tomečkovi, který nejdříve vyrovnal a hlavní postavou byl také v nájezdech.
32.kolo, pátek 22.2.2013
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
5:6sn
(0:2, 3:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 27. Čintala (Teper, Mamula), 29. Suchý, 39. Kurajský (Havlík, Kočko), 44. Mamula (Mičulka, Teper), 52. Vacula (Mamula) - 6. Rajnoch (Tomeček), 14. Kebza (Bauer), 35. Hradil (Šťastný, Fibrich), 43. Kebza (Bauer), 54. Tomeček, rozhodující nájezd Tomeček. Rozhodčí: Jeřábek J. - Řezáč, Vengřín. Vyloučení: 7:9, navíc Mičulka (Frýdek-Místek) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 43:40. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5, 5:6.
Baldík - Golasovský, Beinstein, Čintala, Bartek, Teper, Masarovič, Suchý, Havlík, Jakubowski, Mamula, Vacula, Mičulka, Kočko, Alina, Kurajský
Dohnal - Vávra, Andrýsek, Šťastný, Mašíček, Tomeček, Tomiga, Klusal - Loupal, Matušenko, Šnirc - Čelko, Bauer, Kebza - Spěvák, Řezáč, Rajnoch - Hradil, Chovanec, Fibrich