Junioři v Šumperku dvakrát vedli, ale nakonec prohráli

Š u m p e r k – Až na jednu výjimku, kterou přineslo hned úvodní kolo, se juniorům přerovského klubu na hřištích soupeře vůbec nedaří. V neděli cestoval tým Zubrů na zápas do Šumperka, kde se bohužel situace znovu opakovala. Přerov dokonce nad domácími Draky dvakrát vedl, jenže svůj náskok rychle ztratil. Nevydařená pak byla ze strany svěřenců trenérů Petra Dočkala a Lubomíra Václavíčka třetí třetina, kdy se Šumperk slepenými góly postaral o bleskovou obrátku ve skóre a vítězství v posledních vteřinách pečetil gólem při power play Zubrů. Po porážce 3:5 se našim juniorům horní patra tabulky vzdálila a momentálně jsou na pátém místě.
6.kolo, neděle 7.10.2012
DRACI PARS Šumperk - HC ZUBR Přerov
5:3
(1:2, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 2. Žalčík (Kovář), 27. Holinka (Kobza, Galuška), 45. Kobza, 46. Langr (Kobza, Žalčík), 60. Holinka (Gewiese) - 4. Fibrich (Loupal), 18. Šťastný (Spěvák), 29. Spěvák. Rozhodčí: Klapetek - Barteček, Moravec. Vyloučení: 4:4, navíc Řezáč (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3.
Řoutil - Navrátil, Gewiese, Vepřek, Feledík, Hodulák, Holinka, Langr, Žalčík, Galuška, Kovář, Malý, Řehák, Nevrlý, Nastoupil, Kobza, Pražák
Sklenář J. - Vávra, Andrýsek, Šťastný, Maršálek, Tomeček, Mašíček, Klusal - Loupal, Fibrich, Kebza - Spěvák, Řezáč, Bauer - Čelko, Šnirc, Rajnoch - Zapletal, Koutský, Hradil