V Havířově junioři zápas nezvládli, dostali osm gólů

H a v í ř o v – Liga juniorů si v neděli ze svého programu odškrtla další odehrané kolo. Bylo už v pořadí čtvrté a tým Zubrů se v něm představil na ledě Havířova, který zatím ještě v letošní sezóně neprohrál. Jeho dobrá bilance platí i po utkání, protože to se přerovským hráčům vůbec nevydařilo. Modrožlutí sice chvíli vedli a následně se ještě na začátku druhé třetiny drželi ve hře, avšak poté už gólově začal úřadovat soupeř, jehož náskok narostl až na hrozivých 8:2. Přerovu se tedy ani napodruhé nepodařilo navázat na vítězství a před domácím mačem s Frýdkem-Místkem se propadl do spodní poloviny tabulky.
4.kolo, neděle 30.9.2012
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
8:2
(2:1, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 18. Křibík (Řehulka), 20. Lenomar (Bureš, Matěj), 21. Glos (Matějek), 28. Křibík (Ovčaří, Řehulka), 31. Řehulka (pen.), 44. Matějek (Weisser, Matěj), 44. Křibík (Mráz), 54. Jaroch (Ovčaří) - 16. Hradil (Koutský, Fibrich), 24. Žurek (Chovanec, Kvapil). Rozhodčí: Langer - Havlík, Marek. Vyloučení: 7:6, navíc Jaroch (Havířov) 10 minut osobní trest, Mráz (Havířov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 205. Střely na branku: 24:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 8:2.
Tomšů - Bureš, Flamík, Glos, Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Ovčaří, Přívara, Putniorz, Řehulka, Smuž, Szewiczek, Weisser
Dohnal (29. Mánek) - Maršálek, Hradil, Kvapil, Žůrek, Fibrich, Bauer, Řezáč, Kebza, Andrýsek, Rajnoch, Koutský, Mašíček, Šťastný, Tomeček, Klusal, Spěvák, Šnirc, Čelko, Chovanec