Starší dorost: Přestřelka na Lapači pro domácí Vsetín

V s e t í n – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov se v pátečním 23. kole extraligy představili na ledě předposledního Vsetína, kam odjeli s cílem pokusit se svému soupeři v tabulce přiblížit a získat hodně potřebné body. K nim Zubři příliš daleko neměli, ale nakonec v přestřelce bohužel prohráli. Po dvě třetiny byl stav zápasu téměř stále vyrovnaný, Přerov dokonce během krátké chvíle smazal dvougólové manko, jenže v závěru nevyužil šance na vyrovnání, a tak Valaši během posledních minut rozhodli o svém vítězství v poměru 7:4. V sobotu od 12:15 si to starší dorost rozdá doma se Zlínem.
23.kolo, pátek 30.11.2012
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
7:4
(3:2, 2:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Hryciow (Tydlačka, Hořanský), 8. Pancza (Hořanský, Svozílek), 8. Mikula (Rod), 22. Tydlačka (Svozílek, Pancza), 38. Tydlačka (Žabčík), 55. Hořanský (Rod), 58. Hořanský (Pancza) - 3. Karola (Gremlica), 5. Maršálek (Müller, Václavíček), 26. Kubal (Nohál, Červínek), 28. Karola (Gremlica). Rozhodčí: Jeřábek J. - Rožánek, Vengřín R. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 35:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:4, 7:4.
Gottwald (5. Vlach) - Hajda, Žabčík, Svozílek, Vašíček, Hryciow, Hohl, Pancza, Forch, Mikula, Tydlačka, Haničinec, Kuchařík, Grygar, Hořanský, Rod
Grigárek - Slavík, Červínek, Kundrátek, Maršálek, Duda, Metelka - Gremlica, Karola, Václavíček - Nohál, Rybka, Kubal - Pecha, Siegel, Padalík - Müller, Němec