Starší dorostenci doma vysoko prohráli s Třincem

P ř e r o v – Extraligovému staršímu dorostu vstup do poslední čtvrtiny základní části na domácím ledě vůbec nevyšel. V utkání s Třincem bohužel nenavázal na dobrý výkon ze zápasu s Vítkovicemi a soupeři podlehl vysoko 2:8. Přitom Zubři vůbec nezačali špatně, jenže neuznání rychlého, zcela regulérního gólu, je hodně srazilo k zemi. Oceláři toho rychle využili a v první třetině si vypracovali vedení o tři branky. Přerov ve druhé periodě nepříznivý stav snížil, ovšem vždy jen na malou chvíli. Třetí část už jasně patřila soupeři, který pečetil své vítězství. Další utkání odehraje starší dorost příští pátek ve Vsetíně a v sobotu bude doma hostit Zlín.
22.kolo, sobota 24.11.2012
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
2:8
(0:3, 2:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 26. Karola (z trestného střílení), 32. Gremlica - 5. Christov (Kovařčík M., Jašek), 10. Kovařčík O. (Walaski), 16. Motloch (Pěnčík, Trčka), 26. Jašek (z trestného střílení), 34. Zahradníček (Kovařčík O.), 49. Kovařčík O. (Kofroň, Růžička), 55. Christov (Trčka), 56. Kovařčík (Kofroň). Rozhodčí: Klimecký - Kratochvíl, Novotná. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 109. Střely na branku: 14:37. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:8.
Grigárek (56. Málek) - Slavík, Duda, Kundrátek, Žůrek, Hradila, Maršálek, Červínek - Gremlica, Karola, Václavíček - Nohál, Rybka, Kubal - Padalík, Němec, Pecha - Novák, Müller
Cieslar - Polášek, Kovařčík M., Růžička, Kovařčík O., Christov, Pěnčík, Kofroň, Mičulka, Trčka, Motloch, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Lorek, Bartko, Walaski, Jašek, Heider