Starší dorost prohrál ve Vsetíně a klesl na dno tabulky

V s e t í n – Páteční podvečer opět patřil extralize staršího dorostu, jejíž základní část jede plnou parou kupředu a za sebou už má deváté kolo. Přerov v něm čekal hodně důležitý zápas na ledě Vsetína, který byl soubojem posledních dvou celků tabulky. Oběma soupeřům se navíc v poslední době vůbec nevedlo, takže výhra mohla mít povzbuzující účinky. Zubři bohužel i přes nadějný začátek znovu uspět nedokázali. S přibývajícími minutami se Vsetín dostal do tempa a navíc těžil ze hry v oslabení, při níž hned třikrát skóroval. Po porážce 3:6 si tak Přerov se Vsetínem vyměnil postavení na chvostu tabulky.
9.kolo, pátek 5.10.2012
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
6:3
(1:1, 2:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 19. Christov (Forch, Tydlačka), 23. Mikula (Pancza, Běhula), 29. Světlík (Tydlačka), 51. Grygar (Forch), 55. Tydlačka (z trestného střílení), 59. Grygar (Tydlačka, Žabčík) - 3. Gremlica (Rybka, Karola), 22. Kubal (Nohál), 54. Karola (Gremlica). Rozhodčí: Fiedler - Havlík, Marek. Vyloučení: 11:7, navíc Grigárek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:2. V oslabení: 3:0. Diváci: 75. Střely na branku: 33:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 6:3.
Gottwald - Hajda, Žabčík, Běhula, Svozílek, Hryciow, Ščotka, Januška, Pancza, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Kuchařík, Grygar, Willert, Rod
Grigárek - Slavík, Hurta, Červínek, Maršálek, Kundrátek, Duda, Metelka - Gremlica, Rybka, Karola - Nohál, Němec, Kubal - Padalík, Müller, Václavíček - Blahunek, Kubíček