Starší dorost si venku připsal další vysokou porážku

O s t r a v a – Sedmým kolem, které Zubry nasměrovalo do Vítkovic, uzavřel starší dorost HC ZUBR Přerov první čtvrtinu základní části extraligy. V zápasech venku se přerovskému týmu prozatím vůbec nedařilo a páteční střetnutí na ledě jednoho z favoritů bohužel nebylo výjimkou. Už po první třetině bylo rozhodnuto o tom, že se žádné překvapení konat nebude. Přerov pětkrát inkasoval a v dalším průběhu se jeho gólová ztráta ještě více navyšovala. Magické desítky ale nakonec skóre utkání nedosáhlo, Vítkovice porazily Přerov jasně 9:0. Druhá čtvrtina základní části začne Zubrům hned v sobotu, kdy od 12:15 budou na domácím ledě hostit Třinec.
7.kolo, pátek 28.9.2012
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
9:0
(5:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 7. Škutchan (Ollender, Illéš), 13. Jáchym (Klok, Ballner), 14. Kafka (Churý, Schwarz), 15. Gelnar (Jáchym, Pop), 18. Volný (Klapetek), 38. Churý (Klok), 39. Schwarz (Rudl), 46. Škutchan (Klok), 54. Ollender (Demel). Rozhodčí: Klapetek - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 42:11. Průběh utkání: 9:0.
Wanecki - Puzič, Ballner, Illéš, Charvát, Schwarz, Churý, Jáchym, Smrčka, Klapetek, Kafka, Demel, Škutchan, Volný, Csomor, Ollender, Gelnar, Klok, Adamík, Pop, Rudl
Grigárek (8. Málek, 13. Grigárek, 18. Málek) - Kundrátek, Hurta, Maršálek, Červínek, Duda, Novák - Gremlica, Rybka, Karola - Nohál, Němec, Kubal - Václavíček, Müller, Bochňák