Mladší dorost: Zubři v prvním domácím utkání nestačili na Vsetín

P ř e r o v – Ani ve druhém kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu nedokázali přerovští hokejisté dosáhnout na body. Po debaklu v Olomouci přivítali Zubři ve čtvrtek odpoledne na svém ledě Vsetín. O osudu zápasu rozhodla už první třetina, kdy domácí tým třikrát inkasoval a Valaši si díky tomu vypracovali rozhodující náskok. V závěru první části sice přišlo snížení stavu, ale více se Přerov ke svému soupeři ve skóre přiblížit nedokázal. Poslední minuty duelu pak přinesly ještě brankové hody, když se na každé straně měnil stav hned dvakrát. Přerovský mladší dorost nakonec podlehl Valašskému hokejovému klubu Vsetín 3:6.
2.kolo, čtvrtek 15.9.2011
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
3:6
(1:3, 0:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 20. Tomaník (Vlach), 58. Bochňák (Kubíček), 59. Tomaník - 4. Mikula (Tydlačka), 11. Miko (Haničák), 17. J. Weintritt (Svozílek), 38. Mikula (Tydlačka), 59. Svozílek, 60. J. Weintritt (Janošek). Rozhodčí: Lakomý - Antl, Klvač. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 21:33. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6.
Fiurášek - Hradila, Daniš, Podepřel, Metelka, Jančařík, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Tomaník, Ministr, M. Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Novák
Holub - Pisklák, Svozílek, Vítek, Januška, Chrástecký, Haničák, Světlík, Miko, Mikula, Tydlačka, Škrabánek, J. Weintritt, Janošek, Riška, Hořanský