ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč (pondělí 18:00) | Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov 2:1
ANKETA >>> Hlasujte pro trefu Jiřího Goiše v anketě Gól měsíce WSM ligy!

Mládež - ml.dorost - Aktuality

UTKÁNÍ VTM 03 x MD HC ZUBR Přerov

neděle 26.11.2017

PONDĚLÍ 27.11.2017

SRAZ 12.15 hod

Začátek utkání 13.45 hod

Nominace:

Suchánek- Zábranský, Gréč, Kaprál, Holík, Urban, Nesvadba, Brázda, Hanák, Petr, Kolařík, Hradil, Martinec, Machalík


CHŠ - zrušení tréninku

pondělí 30.10.2017

Vzhledem k účasti hráčů na akcích VTM je trénink Celoroční hokejové školy v úterý 31. října zrušen.


TURNAJ MD ROŽNOV 2.9.2017

úterý 29.8.2017

 

SOBOTA 2.9.2017

SRAZ: 7.15 HOD, ODJEZD: 7.30 hod, začátek 9.45 hod

Rozpis utkání:

9.45   Přerov - Uničov (Vítkovice B)

12.15 Přerov - Frýdek-Místek (Třinec B)

14.45 Rožnov -Přerov

Nominace:

POSTAVA, SUCHÁNEK - RAŠKA, ZEMAN, HOLÍK, GRÉČ, FENCL, KAPRÁL - RYŠAVÝ, KUNCEK, JOBÁNEK, HANÁK, PETR, ŠILHAVÝ, TARNOCZY, KOLAŘÍK, ŠTÍBR, HRADIL

Startovné: cca 500 Kč / hráč (bude přípasně upřesněno podle počtu nominovaných)

Možnost dopravy rodičů busem (cena 50 Kč / os)

 


PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ V ÚTERÝ 22.8.-ZMĚNA

pondělí 21.8.2017

 

Přípravné utkání s Technikou Brno, které se mělo konat v úterý 22.8. je z důvodu marodky soupeře ZRUŠENO.

Náhradní varianta: Modelové utkání proti Kroměříži, nominace bude upřesněna.

Zač. 16.00 hod.

 


TURNAJ JIHLAVA 19.-20.8.2017

středa 16.8.2017

 

Sraz : SOBOTA v 6.45 hod, ODJEZD 7.00 HOD

Nominace:

Postava, Suchánek

Svozil, Gréč, Holík, Kaprál, Zeman, Raška, Fencl

Ryšavý, Hanák, Kolařík, Chytil, Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Jobánek, Petr, Šilhavý, Kuncek, Brázda

 

Program:

SOBOTA

11.00 Jihlava - Přerov

14.00 Přerov - Liberec

NEDĚLE - dle umístění ve skupině

9.00 A1-B2

10.30 B1-A2

12.00 A3-B3 (o 5.místo)

14.00 o 3.místo

15.30 Finále

Ubytování zajištěno, strava: oběd + večeře (sobota) a snídaně+oběd (neděle).

V sobotu se jde na oběd až po 2.zápase, cca v 16 hod, takže svačiny s sebou.

Doprava busem. Rodiče, kteří mají zájem, můžou využít dopravy autobusem.

Cena turnaje : 1.500 kč / os, vybíráme při odjezdu


Nominace na přípravná utkání v Brně

neděle 6.8.2017

 

KOMETA - ZUBR

ÚTERÝ 8.8.2017, sraz 12.00 Hod, odjezd 12.15, zač.utkání 15 hod

Nominace:

Postava, Suchánek- Kaprál, Zábranský, Holík, Svozil, Urban, Gréč, Raška, Zeman- Šilhavý, Petr, Kleniar, Hanák, Fencl, Hradil, Ministr, Ryšavý, Kolařík, Pochylý, Tarnoczy, Jobánek

Nenominovaní hráči mají trénink 12.00-13.00 hod (v rozpise MD+2004)

 

TECHNIKA - ZUBR

STŘEDA 9.8.2017, sraz 12.00 Hod, odjezd 12.15, zač.utkání 15 hod. Jede se na dvojutkání společně s SD

Nominace:

Postava, Suchánek - Holík, Zeman, Kaprál, Svozil, Zábranský, Raška - Ryšavý, Jobánek, Brázda, Hanák, Hradil, Petr, Kolařík, Šilhavý, Martinec, Machalík


PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍHO DOROSTU

sobota 29.7.2017

Termín: 31.7. – 5. 8. 2017

Program dne

5:20 sraz

5:25 rozcvička

6:00 – 7:00 led

7:30 svačina

8:30 – 10:00 suchá příprava (síla)

10:45 oběd

12:00 rozcvičení

12:30 – 13:30 led

13:45 – 14:15 vyklusání a protažení

14:30 svačina

14:45 konec dne


neděle 26.3.2017

TURNAJ ŠUMPERK

Termín: úterý 28.3.2017

Sraz: 6.00 hod, odjezd: 6,15 hod

Startovné: 500 kč / os ( startovné+doprava busem+ oběd)

Nominace:

Postava, Suchánek - Gréč, Svozil, Raška, Zeman, Fencl, Holík + 1 bek bude doplněn - Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Kolařík, Hanák, Petr, Ryšavý, Jobánek, Hradil, Štíbr.

Změna nominace možná.


Nominace na turnaj

úterý 21.3.2017

TURNAJ HAVÍŘOV


Termín: NEDĚLE 26.3.2017

Sraz: 7.45-8.00 hod na ZS v Přerově, odjezd 8.15 hod auty

Nominace

Postava - Gréč, Raška, Zeman  - Chytil, Ministr, Tarnoczy, Kolařík, Hanák + nominace bude doplněna.

Změna nominace možná.


PŘÍPRAVA ZUBR-F.MÍSTEK

pondělí 20.3.2017

 

Termín: PÁTEK 24.3.2017 od 15 hodin na ZS v Přerově

Sraz: 13.45 hod

Nominace:

Postava - Gréč, Raška, Zeman, Fencl, Zábranský  - Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Chytil, Kolařík, Hanák, Petr, Skopal, Choma, Složil, Juřička, Hudec

Změna nominace možná.


Další stránky
123456>>