PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEZÓNU 2017/2018 | Počet prodaných permanentek: 186 (stav k 22.6.)

Mládež - ml.dorost - Aktuality

neděle 26.3.2017

TURNAJ ŠUMPERK

Termín: úterý 28.3.2017

Sraz: 6.00 hod, odjezd: 6,15 hod

Startovné: 500 kč / os ( startovné+doprava busem+ oběd)

Nominace:

Postava, Suchánek - Gréč, Svozil, Raška, Zeman, Fencl, Holík + 1 bek bude doplněn - Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Kolařík, Hanák, Petr, Ryšavý, Jobánek, Hradil, Štíbr.

Změna nominace možná.


Nominace na turnaj

úterý 21.3.2017

TURNAJ HAVÍŘOV


Termín: NEDĚLE 26.3.2017

Sraz: 7.45-8.00 hod na ZS v Přerově, odjezd 8.15 hod auty

Nominace

Postava - Gréč, Raška, Zeman  - Chytil, Ministr, Tarnoczy, Kolařík, Hanák + nominace bude doplněna.

Změna nominace možná.


PŘÍPRAVA ZUBR-F.MÍSTEK

pondělí 20.3.2017

 

Termín: PÁTEK 24.3.2017 od 15 hodin na ZS v Přerově

Sraz: 13.45 hod

Nominace:

Postava - Gréč, Raška, Zeman, Fencl, Zábranský  - Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Chytil, Kolařík, Hanák, Petr, Skopal, Choma, Složil, Juřička, Hudec

Změna nominace možná.


PŘÍPRAVA PŘEROV-ŠUMPERK PÁTEK 17.3.2017

čtvrtek 16.3.2017

Termín: PÁTEK 17.3.2017 od 15 hodin na ZS v Přerově

Sraz: 13.45 hod

Nominace:

Postava, Suchánek - Gréč, Svozil, Raška, Zeman, Holík, Kaprál, Urban - Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Kolařík, Hanák, Ryšavý, Brázda, Štíbr, Jobánek, Martinec

Změna nominace možná.


VYKLIZENÍ ŠATNY MD

úterý 27.12.2016

 

Ve STŘEDU 28.12.2016 je nutné po tréninku vyklidit šatnu!

Na další období -do začátku MS žen- by měl být tým MD umístěn (po návratu z utkání v Brně)  do náhradní šatny. Po dobu konání MS budou vyklizené všechny šatny a trénovat se bude ve speciálně upraveném režimu.

O dalším postupu budete informováni.


PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ BRNO 29.12.

úterý 27.12.2016

 

KOMETA BRNO - HC ZUBR PŘEROV

ČTVRTEK 29.12.2016

Sraz 10.30 hod, odjezd 10.45 hod, zač. utkání 13.15 HOD DRFG Aréna

Nominace:

Rachůnek , Postava - Kopeček, Hlaváč, Raška, Svozil, Vohrabal, Zeman, Šabršula, Zábranský, Fencl, Ryšavý, Petr, Hanák, Krupa, Šimanský, Kleniar, Ministr, Tarnoczy, Indrák, Štědrý, Barveníček

 

Změna nominace možná.


FOCENÍ TÝMU MD - STŘEDA 30.11.

neděle 27.11.2016

 

 

Focení týmu MD se uskuteční ve středu 30.11. 2016 od 17.15 hod / na rozpise ledu je uveden trénink SD !!!


Utkání MD - VÝBĚR OL kraje

neděle 20.11.2016

 

PONDĚLÍ 21.11.2016

Sraz - 13.30 hod. ZS Přerov

utkání 14.15 - 15.45 hod.    MD ZUBR Přerov - výběr Ol. kraje 2002

Janek - Šabršula, Vohrabal, Zábranský, Peluha - Štědrý, Šimanský, Dvořáček, Krupa, Petr, Uhlíř

nominace bude doplněna o hráče výběru Ol. kraje


ELMD Přerov- Šumperk

pátek 14.10.2016

 

PŘEROV-ŠUMPERK

SOBOTA 15.10.2016

SRAZ  15:30 Hod, začátek utkání  17:00 hod

Sestava:

Rachůnek, Postava

Kopeček, Šabršula, Hlaváč, Vohrabal, Zeman, Svozil, Raška - Krupa, Ryšavý, Šánek, Šimanský, Dvořáček, Štědrý, Indrák, Barveníček, Hanák, Tarnoczy


Utkání ELMD v Olomouci

čtvrtek 13.10.2016

 

Olomouc - Přerov

ČTVRTEK 13.10.2016

SRAZ  15:00 Hod, ODJEZD 15.30 HOD, začátek utkání  18:00 hod


Další stránky
123456>>