VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Zubři se s letošní WSM ligou rozloučili, řada hráčů ale ještě zamířila do extraligy

Zubři se s letošní WSM ligou rozloučili, řada hráčů ale ještě zamířila do extraligy
P ř e r o v – Cesta WSM ligou pro Zubry také v letošní sezóně skončila čtvrtfinálovou sérií s Motorem. Ta byla nad síly přerovského týmu, který sice svého soupeře s vysokými ambicemi potrápil, avšak padl ve čtyřech zápasech. Účinkování ve WSM lize sice už dál nepokračuje, ale řada hráčů A-týmu ještě sezónu definitivně neuzavřela.
PSG Zlín se snažil v Tipsport Extralize na poslední chvíli protlačit do předkola play-off, avšak desítku nakonec neuhrál. Berani tak budou působit ve skupině u udržení, která už je, vzhledem k jistým účastníkům baráže, jen formalitou. Do Zlína se na závěr sezóny přesunuli Lukáš Chmelíř, Jakub Ferenc, Jiří Goiš, Lubomír Kovařík a Matouš Kratochvíl. Poslední dva jmenovaní nastoupí už v úterý k premiérovému utkání mezi elitou.

Spolupráci vedou Přerované také s Kometou Brno, kam se na finální část sezóny vrací pětice hráčů ve složení Lukáš Klimeš, Lukáš Vágner, Rostislav Šnajnar, Filip Dvořák a Tadeáš Král. Navíc je doplňuje i obránce Martin Novotný. Áčko Komety čeká prestižní čtvrtfinále se Spartou a mladí hráči zasahují do čtvrtfinále DHL Extraligy juniorů, ve kterém Brno hraje s Jihlavou.

Zájem o přerovské hráče byl také z dalších extraligových klubů. Do Třince můžou zamířit Tomáš Sýkora s Markem Sikorou, dres Litvínova má šanci znovu po roce obléknout Roman Pšurný a Jana Bergera si vyžádal hradecký Mountfield.

"Před koncem sezóny se řada extraligových klubů zajímala o naše hráče. Teď, když už jsme vypadli s Budějovicemi, se mohou na střídavé starty přesunout do extraligy. Jsme rádi, že je o ně zájem a že si mohou ještě prodloužit letošní sezónu. Pro některé z nich to bude první zkušenost s nejvyšší soutěží. Uvidíme, kdo se nakonec do sestav týmů pro případné zápasy dostane," řekl Pavel Hanák, sportovní manažer HC ZUBR Přerov.