ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov 4:1  |  JUNIOŘI: Přerov - Karlovy Vary 5:2  |  DOROST: Přerov - Kometa Brno 3:4

Dorost proti Kometě bojoval a třikrát dokázal vyrovnat. Na body to přesto nestačilo

P ř e r o v – Hokejisté Přerova v 15. kole Extraligy dorostu prohráli doma s Kometou Brno těsně 3:4. Zubři podali bojovný výkon a třikrát odpověděli na hostující vedení. Nejprve vyrovnával Jakub Miroslav Kůrka, po něm Dmitro Kopec a ve třetí třetině Otto Hilšer. Jihomoravané rozhodli pět minut před koncem, kdy se výstavní střelou do horní části branky prezentoval Richard Halaš. Hanáci se už počtvrté neprosadili.