ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 4:3 (SN)  |  DOROST: Jihlava - Přerov 5:1

Černá série dorostu bohužel pokračuje. Další debakl utrpěli Zubři na ledě Tábora

T á b o r – Dorostencům Přerova se momentálně nedaří. Špatné období prodloužili v Táboře, kde prohráli vysoko 2:7. Zubři tak nedokázali navázat na měsíc staré utkání, ve kterém kohouty zdolali v prodloužení. Na jihu Čech jim nepomohlo ani to, že ve třetí minutě otevřel skóre David Brovják. Následovalo pět gólů v síti přerovského brankáře Trnky, který po polovině zápasu přepustil místo svému náhradníku Mickovi. Erik Janeba ve třetí třetině už jen kosmeticky upravil nepříznivý výsledek.