ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Frýdek-Místek - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Mladá Boleslav - Přerov (ODLOŽENO)  |  DOROST: Přerov - Třinec 6:5 (SN)

Dorost slaví druhé vítězství v sezoně. Po přestřelce a nájezdech pokořil Třinec

P ř e r o v – Konečně zase výhra a poprvé doma. Dorostenci Přerova ve víkendovém duelu udolali Třinec 6:5 po samostatných nájezdech. Zubři po první třetině prohrávali 1:3, čtyřmi góly během prostřední části ale skóre otočili. Dvakrát se přitom prosadili při vlastním oslabení, ve druhém případě proměnil Denis Hvozděv trestné střílení a trefil se podruhé v zápase. Oceláři ve třetím dějství srovnali z přesilovky pět na tři, o vítězi pak nerozhodlo prodloužení s šancemi na obou stranách. V nájezdech Přerov dvakrát ztrácel, pokaždé však dokázal odpovědět a v páté sérii mu zařídil bod navíc kapitán Tadeáš Cífka.