ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Kolín 3:4  |  JUNIOŘI: Přerov - Jihlava (pátek 17:00)  |  DOROST: Přerov - Zlín (ODLOŽENO)
PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Čekání na vítězství pokračuje, o porážce juniorů na Slavii rozhodla třetí třetina

P r a h a – Domácí dvojzápas juniorky opět střídají vystoupení na venkovním ledě. V pořadí druhý trip zahájili Zubři v pražském Edenu, kde šli trefou Martina Nášela v první tercii do vedení. Slavia pak sice rychlými góly přetočila skóre, ale David Buršík zakrátko opět srovnal. Ve třetím dějství ovšem přišel zlom a naděje Zubrů na bodový zisk zcela pohasly. Pražané se totiž rozstříleli a čtyřmi zásahy zpečetili výsledek na konečných 6:2. V sobotu od 15:00 nastoupí junioři v Letňanské Ice Aréně proti Spartě.