Drama, že by Hitchcock určitě záviděl, skončilo štastně pro ml.dorost Zubrů

P ř e r o v - Kdo nebyl na zápase mladšího dorostu se Šumperkem, si jen těžko představí děj dramatu, kterého byli dnes odpoledne svědky všichni diváci na zimním stadionu v Přerově. V utkání pravdy přivítali hráči mladšího dorostu Zubrů na svém ledě stejně staré hráče ze Šumperka. Oběma týmům šlo o hodně, protože nejspíše mezi nimi se rozhodne, který tým se udrží v extralize a který sestoupí. Utkání začali domácí hráči velice dobře a už po 5 minutách vedli 3:0. V tu chvíli to vypadalo, že si mladší dorost Zubrů utkání snadno pohlídá. Jenže soupeři se nevzdali. Brzy hru vyrovnali a po zbytečných chybách Zubrů, dokázali stav otočit v průběhu 2.třetiny až na 3:5. Zubři se ze šoku vzpamatovali až 6 minut před koncem 2.třetiny, kdy vstřelili další gól. Přesto to po druhé třetině bylo 4:6 pro hosty. Ve třetí třetině se hrálo o každý metr ledu a týmy se přetahovaly o vedení. Utkání se velmi přitvrdilo a hodně se vylučovalo. Zubři zabojovali a díky obrovskému nasazení stav nakonec otočili ve svůj prospěch na konečných 9:7.