Mladší dorost: Zubři vyhráli klíčovou bitvu v Prostějově a jsou krůček od extraligy!

P r o s t ě j o v – Veledůležitý zápas dnes odehrál přerovský mladší dorost na ledě Prostějova. Oběma týmům šlo o hodně, domácí se mohli výhrou na Zubry v tabulce dotáhnout a Přerov naopak v případě vítězství měl šanci posunout se ještě blíže k nejvyšší soutěži. V první třetině si mírnou převahu udržovali Zubři a potvrdili ji pěkným vstřeleným gólem. Jestřábi však předvedli mohutný nástup do druhé části a bleskově vyrovnali. Další minuty ale opět patřily Přerovu, který dvakrát zamířil přesně a šel dokonce do vedení 3:1. Také tento nepříznivý stav ale dokázal Prostějov dotáhnout. Nejdříve v závěru druhé části snížil a ve třetí třetině srovnal na 3:3. Velký boj však nakonec rozhodli Zubři, kteří deset minut před koncem skórovali počtvrté a pátý gól přidali v poslední vteřině do prázdné branky Jestřábů.