Ztráta náskoku, pak zadělání na drama. Dorost z Olomouce body nakonec nedovezl

O l o m o u c – Počtvrté v letošní extraligové sezoně vyzvali dorostenečtí hokejisté Přerova Olomouc. Na ledě kohoutů se krátce před uplynutím druhé třetiny ujali vedení, když se trefil Matyáš Hanák. Olomoučané ale pak skóre třemi góly v rozmezí sedmi minut třetí části otočili. Zubři se ještě v závěru díky Veselému dostali na kontakt, na vyrovnání ovšem již nedosáhli a prohráli 2:3.
25.kolo, čtvrtek 13.1.2022
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
3:2
(0:0, 0:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 43. Belan (Jeřábek), 47. Galvas (Šenk, Jeřábek), 50. Šlahora (Belan, Konobelj) – 40. M. Hanák (Svozil, J. Hanák), 59. Veselý (Polame, Svoboda). Rozhodčí: Novotná – Bubela, Peluha. Vyloučení: 7:7, navíc Bohatý (Olomouc) trest ve hře. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 51. Střely na branku: 21:37. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.
Čerbák – Němec, Zimovčák, Šlahora, Bohatý, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský, Kučera, Najman, Jeřábek, Bošek, Konobelj, Neoral, Golais, Belan
Ryšavý – Škňouřil, Svozil, Janek, Polame, Harásek, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Svoboda