Tři body a dvě rozbitá plexiskla. Dorost v úvodu nadstavby zdolal brněnské Válečníky

P ř e r o v – Základní část ELIOD Extraligy dorostu je už minulostí. Hned však na ni navázala nadstavba, v jejíž skupině „E“ Zubři vedou a mají velkou šanci se dostat do play-off. Úvodní klání proti brněnským Warriors bylo nečekaně dlouhé. Přerov od 14. minuty vedl a svůj těsný náskok držel až do třetí třetiny, ve které při jednom ze soubojů došlo k rozbití dvou tabulí plexiskla. Po téměř 45 minutové opravě sice soupeř srovnal, ale Zubři v závěru opět udeřili a vítězství podtrhli gólem do prázdné brány. Modrožlutí toužili získat i čtvrtý bod, ten ovšem díky trefě v prodloužení připadl Brňanům.
19.kolo, čtvrtek 6.12.2018
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
3:1
(1:0, 0:0, 2:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Zembol (Halík, Kaprál), 58. Štíbr, 60. Zembol (Juřička) – 55. Boltvan (Havelka), 64. Ambrož (Havelka, Zavřel). Rozhodčí: Kubičík – Dohnal, Rožánek. Vyloučení: 3:6, navíc Zembol (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 35:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Hanák, Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Juřička, Jobánek
Šebo – Zavřel, Ulbricht, Gryc, Kala, Svoboda, Hykl, Hamřík, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, K. Hanák, Denk, Heinrich