Palec nahoru, borci! Dorost přemohl Třinec a zajistil si pozici v postupové šestce

P ř e r o v – Důležitý souboj zvládli dorostenečtí hokejisté Přerova. Na domácím ledě si poradili s Třincem 4:2 a místo ve vyšší extraligové nadstavbě jim už nikdo nemůže vzít. O svém triumfu rozhodli svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky ve třetí dvacetiminutovce, kdy brankami Billy a Hradila překlopili nerozhodné skóre na svou stranu. Základní část nejvyšší soutěže dohrají Zubři v Olomouci, kam už mohou jet naprosto v klidu a bez nervů.
17.kolo, čtvrtek 21.11.2019
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
4:2
(0:0, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 32. Šilhavý (Billa), 42. Jobánek (Halík, Holík), 48. Billa (Brázda, Štíbr), 51. Hradil (Jobánek, Halík) – 35. Petrovský (Kašpárek, Hykl), 46. Kašpárek (Petrovský). Rozhodčí: Škach – Mikšík, Novák. Vyloučení: 7:11, navíc Růžička (Přerov) 10 minut osobní trest – Procházka (Třinec) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 75. Střely na branku: 31:41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.
Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Richard Marek, Kuchta, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý
Klimek – Mošnička, Hykl, Andrle, Žabka, Kyselý, Buják, Hrůzek – Pánek, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Kašpárek, Procházka