Nepovedený úvod dorost nepoložil. Olomouci v domácím derby nenechal ani bod

P ř e r o v – Regionální derby čekalo v sobotu dorostence Přerova. Začátek domácího utkání se jim nevyvedl a po šesti minutách ztráceli na Olomouc tři branky. Ještě před koncem první třetiny ale skóre dorovnali a do poloviny hrací doby ho dalšími dvěma trefami překlopili na svou stranu. Kohouti už pouze snížili, Zubři pak vyhráli i nadstavbu a pod triem Verlík – Kudělka – Školoud zatím získali maximální možný počet bodů.
30.kolo, sobota 2.2.2019
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
5:4
(3:3, 2:1, 0:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Jobánek (Zembol), 13. Zembol (Jobánek, Šilhavý), 16. Halík (Holík, Kuncek), 27. Zembol (Jobánek, Šilhavý), 31. Hlávka (Halík, Zembol), 63. Hlávka (Zembol) – 4. Prísažný (Holcman), 5. Ruda (Fasner), 7. Ruda (Kusak), 38. Ruda. Rozhodčí: Kovařčík – Kociňák, Vodák. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 43:37. Průběh utkání: 0:3, 5:3, 5:4.
Žurek – Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek
Hořejší (32. Běhal) – Nesvadba, Spurný, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček – Havel, Kusak, Macháč, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda