Jedenáctigólový zápas. Dorostenci ale proti Kometě Brno další vítězství nepřidali

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v desátém kole extraligy s Kometou Brno 3:8 a druhé výhry v řadě tak nedosáhli. Zubři během prvních devíti minut dostali tři góly a sáhli ke střídání v brankovišti. Jihomoravané si už vedení vzít nenechali, ve třetí třetině ho naopak navýšili na konečný pětibrankový rozdíl. Tři čestné úspěchy Hanáků zaznamenali hráči z prvního útoku.
10.kolo, sobota 16.10.2021
HC ZUBR Přerov - HC Kometa Brno
3:8
(0:3, 2:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 31. J. Hanák (Kuchta, Galnor), 40. Galnor (Kuchta, J. Hanák), 54. Kuchta (TS) – 3. Nesvadba (Nekvapil), 5. Červenka (Eich, Kos), 9. Škodík (Nesvadba, Antony), 24. Rakus (Kos), 36. Červenka (Kos, Rakus), 44. Zduba (Eich), 52. Nesvadba (Zubíček, Máša), 60. Škodík (Rakus, Kos). Rozhodčí: Novotná – Axman, Kaprál. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 146. Střely na branku: 30:38. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:7, 3:7, 3:8.
Vojtek (9. Ryšavý) – Svozil, Janek, Polame, Harásek, Nášel – Grézl, Galnor, J. Hanák, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda
Matoušek – Antony, Zubíček, Mášek, Spanel, Eich, Mitro, Kuswito, Kos, Rakus, Pavlík, Halačka, Nesvadba, Zduba, Červenka, Škodík, Nekvapil, Šantora