Dorostenci na umístění ve čtyřce nedosáhli, v rozhodujícím zápase podlehli Olomouci

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v osmnáctém kole extraligy s Olomoucí 1:3 a do vyšší nadstavbové skupiny nepostoupili. Po vítězství Zlína v Havířově skončili pátí, na Berany ztratili dva body. V domácím zápase proti kohoutům Zubři nevyužili herní převahu a v polovině druhé třetiny inkasovali při oslabení. Osm minut před koncem se jejich manko zdvojnásobilo, záhy ale snížil Svoboda. Naděje MEO na bodový zisk definitivně zhasly v čase 59:34, kdy hosté zblízka uspěli potřetí.
18.kolo, sobota 27.11.2021
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 53. Svoboda (Toman) – 32. Belan (Galvas, Najman), 52. Šulgan (Kučera), 60. Belan (Konobelj). Rozhodčí: Obadal – Hübl, Kociňák. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 33:18. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Věchet, Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda
Čerbák – Drábek, Marek, Šlahora, Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Miškovský, Kučera, Najman, Navrátil, Jeřábek, Pastrnek, Konobelj, Neoral, Belan