Dorostenci doma smetli Vsetín a zvládli další důležitý duel nadstavbové skupiny

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova porazili v dohrávce 22. kola extraligové nadstavby „O postup do play-off“ předposlední Vsetín 5:0 a připsali si druhé vítězství v řadě. Zubři Valachům odskočili v rozmezí osmé a třinácté minuty první třetiny, kdy se dvakrát trefil Jan Hanák. Další góly přidalo MEO, které mělo výraznou herní i střeleckou převahu, po polovině utkání. Na přesnou střelu maďarského forvarda Pasky, k níž asistencí přispěl brankář Vojtek, navázali v posledním dějství David Svozil a Matyáš Hanák.
22.kolo, úterý 11.1.2022
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
5:0
(2:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 8. J. Hanák (Harásek, Kolařík), 13. J. Hanák (Paska, Kolařík), 35. Paska (Vojtek, Harásek), 50. Svozil (Dobša), 54. M. Hanák (Veselý, Svozil). Rozhodčí: Maťašovský – Kučera, Maloušek. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 122. Střely na branku: 48:19. Průběh utkání: 5:0.
Vojtek – Škňouřil, Svozil, Janek, Harásek, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Svoboda
Čada – Zedek, Kučný, Sadílek, Šedlbauer, Herman – Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Kovář, Škarka, Frolo, Raušer