Dorostenci díky dvěma brankám Šťastného zdolali v krajském souboji Šumperk

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova zvítězili v extraligové nadstavbě nad Šumperkem 2:1. Obě branky Zubrů vstřelil krajskému protivníkovi útočník Tomáš Šťastný. Nejprve v jedenácté minutě přesně tečoval střelu Wasserbauera, po vyrovnání hostujícího Seidenglanze pak v přesilovce na konci druhé třetiny vrátil Hanákům vedení. Těsný náskok svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka udrželi až do konce zápasu a připsali si třetí výhru v řadě.
29.kolo, čtvrtek 2.2.2023
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Šťastný (Wasserbauer, Netopil), 39. Šťastný (Janek, Polame) – 35. Seidenglanz (Prokop, Karas). Rozhodčí: Pavel – Hendrych, Kučera. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 134. Střely na branku: 34:16. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Ryšavý – Janek, Polame, Wasserbauer, Udověnko, Pohanka, Mráček, Škňouřil – Šindler, Kurial, Dobša, Macek, Lažněvskij, Netopil, Martiňák, Šťastný, Dobřecký, Kurelović
Ondráček – J. Březina, K. Březina, Souček, Plhal, Cabadaj, Jarmara – Maurer, Verner, Seidenglanz, Slováček, Pluskal, Pospíšil, Hejátko, Karas, Mácha, Prokop, Urban