Dorost: Hanácké derby s Olomoucí rozhodl skvělý obrat Zubrů ve třetí třetině

P ř e r o v – Začátek nadstavbové části ELIOD Extraligy se dorostencům Zubrů podařil. Na vítězství proti Warriors Brno totiž navázali v sobotním derby s Olomoucí. Soupeř z hanácké metropole se sice od páté minuty dlouho držel ve vedení, ale ve třetí třetině Přerov začal proměňovat šance a během dvou minut třemi pěknými trefami duel prakticky rozhodl. V posledních vteřinách ještě tým Zubrů udeřil počtvrté a za úspěšné nájezdy sebral i bonusový bod.
20.kolo, sobota 8.12.2018
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
4:1
(0:1, 0:0, 4:0 - N 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 49. Hlávka (Zembol), 50. Jobánek (Brázda), 51. Brázda (Jobánek, Hradil), 60. Juřička (Kuncek), rozhodující nájezd Juřička – 5. Ruda (Lambert). Rozhodčí: Velčovský – Lukš, Poláček. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 47:26. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Juřička, Jobánek
Hořejší – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček – Havel, Václavský, Kusák, Martinec, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda