Dorost zakončil venkovní sérii výhrou na ledě Olomouce, derby rozhodl v prodloužení

O l o m o u c – Dorost Zubrů uzavřel sobotním derby v Olomouci čtyřzápasovou sérii na ledech svých soupeřů a po nečekané porážce v Brně tentokrát uspěl za dva body. Domácí se však na začátku ujali vedení a Přerov, který hrál v nekompletní sestavě, dlouho na olomouckého brankáře Špunara nemohl najít recept. Povedlo se to až v půli zápasu z hole Miroslava Štíbra. Další gól už nepadl, proto přišlo na řadu prodloužení. To ale trvalo jen osmatřicet vteřin, rozhodující trefu zařídil ještě nedávno olomoucký hráč Jakub Zembol.
25.kolo, sobota 12.1.2019
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
1:2p
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Přecechtěl (Stratil, Masare) – 31. Štíbr (Zembol, Jobánek), 61. Zembol (Holík). Rozhodčí: Antonín – Skokánek, Zapletal. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 36:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Špunar – Nesvadba, Spurný, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček – Havel, Kusák, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Žurek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Juřička, Jobánek