Dorost začal trip vítězně, díky Jobánkově trefě uspěl po prodloužení v Litvínově

L i t v í n o v – Druhou výhru ve vyšší nadstavbové skupině extraligové soutěže si připsali dorostenečtí hokejisté Přerova. V prvním zápase tripu na opačný konec republiky porazili 4:3 po prodloužení Litvínov. Svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky nad černožlutými třikrát vedli, třikrát však o vedení přišli. Druhý bod jim v 63. minutě zařídil útočník Jonáš Jobánek, který skóroval ze situace dvou na jednoho. Úvodní foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
28.kolo, sobota 11.1.2020
HC Litvínov - HC ZUBR Přerov
3:4p
(1:1, 0:0, 2:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Iljuk (Kočárek), 48. Špaček (Postl, Adámek), 51. Brouček (Dej) – 6. Halík (Jobánek, Kuncek), 44. Jobánek (Halík), 48. Hradil (Halík), 64. Jobánek (Brázda, Koblížek). Rozhodčí: Domský – Holada, Kába. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 30:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Čermák – Vyhlídal, Kuchař, Filip, Werner, Kadár, Hora – Špaček, Postl, Beran, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Šprynar, Dej, Brouček
Žurek – Kaprál, Koblížek, Svozil, Tomiga, Holík – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý