Dorost ve třetí části ztratil zápas s Litvínovem, ten předvedl šestigólový obrat

P ř e r o v – Domácím trojbojem zakončí extraligovou sezonu dorostenečtí hokejisté Přerova. Na Litvínov si nepřišli, prohráli s ním 1:6. Zubři přitom vedli, když se po deseti minutách prosadil Hradil. Těsný náskok drželi svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky do začátku třetí třetiny, pak začali úřadovat Severočeši. Za necelou čtvrthodinu se do přerovské brány trefili šestkrát a došli si pro tříbodový zisk. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
40.kolo, pátek 6.3.2020
HC ZUBR Přerov - HC Litvínov
1:6
(1:0, 0:0, 0:6)
Branky a nahrávky: 10. Hradil (Halík) – 41. Vopat (Kuchař, Skuhrovec), 41. Dej, 42. Skuhrovec (Krocker, Vopat), 44. Hocelík (Skuhrovec, Vopat), 51. Kuchař (Dej), 55. Dej (Werner). Rozhodčí: Sedlák – Kociňák, Poláček. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 31:45. Průběh utkání: 1:0, 1:6.
Žurek (51. Vojtek) – Koblížek, Svozil, Růžička, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Mann, Hanák, Šilhavý
Čermák – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár, Hora, Martínek – Špaček, Postl, Slavík, Skuhrovec, Beran, Adámek, Ilujk, Krocker, Vopat, Dej, Brouček