Dorost v Třinci sahal minimálně po bodu, v závěru ale neubránil osudové oslabení

T ř i n e c – Blízko k bodům byli dorostenečtí hokejisté Přerova na ledě Třince. Skóre během druhé třetiny otočili z 0:1 na 2:1, když se trefili Kuchta a Hradil. O těsný náskok sice Zubři na začátku poslední periody přišli, stav 2:2 jim však zaručoval při nejmenším alespoň bod. Ani ten ovšem nakonec nezískali, Oceláři o svém vítězství rozhodli v početní převaze při vyloučení Koblížka. Hanáci ve Slezsku prohráli těsně 2:3.
8.kolo, sobota 5.10.2019
HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov
3:2
(1:0, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Hlávka (Ramik, Hykl), 41. Przybyla (Wawrzkiewicz), 55. Hrůzek (Kozlík) – 29. Kuchta (Štíbr, Marek), 40. Hradil (Billa, Šilhavý). Rozhodčí: Cabák – Bartoň, Rožánek. Vyloučení: 7:7, navíc Holík (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 58. Střely na branku: 45:22. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Halouzka – Mošnička, Hykl, Cienciala, Andrle, Bujak, Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Ramik, Hlávka, Kozlík, Procházka
Suchánek – Koblížek, Růžička, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Marek, Jobánek, Šilhavý