Dorost se Šumperku přiblížil na kontakt, v prvním domácím zápase ale nebodoval

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova podruhé v letošní extraligové sezoně prohráli. V domácí premiéře nestačili na Šumperk 3:5. Zubři se v první třetině dostali do výrazné ztráty, když čtyřikrát inkasovali. O přestávce provedli výměnu brankářů a dvěma trefami v rozmezí necelých dvou minut se pak dotáhli na rozdíl jediného gólu. Ten se jim ale už vstřelit nepodařilo, o šanci na bodový zisk definitivně přišli při závěrečném risku se šesti bruslaři v poli.
3.kolo, čtvrtek 16.9.2021
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
3:5
(1:4, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Svoboda (Klouda), 31. Kuchta (J. Hanák, Galnor), 33. Kolařík (M. Hanák, Svoboda) – 1. Seidenglanz (Peškar), 7. Cekr (Maurer, Netolický), 13. Verner (Seidenglanz, Peškar), 20. Maurer (Zavoral, Hlubuček), 59. Seidenglanz (Lichner). Rozhodčí: Rimmel – Wesley, Kučera. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 33:24. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:5.
Vojtek (21. Ryšavý) – Antony, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda
Ondráček – Hrdina, Jarmara, Cekr, Juřík, Zavoral, Plhal, Compel – Peškar, Maurer, Tomeš, Verner, Seidenglanz, Netolický, Lichner, Hlubuček