Dorost neudržel dvoubranková vedení, přesto si z ledu Warriors odvezl dva body

B r n o – Na ledě Warriors Brno se v desátém kole ELIOD extraligy představili dorostenci Přerova. Nad soupeřem třikrát vedli o dvě branky, nejprve 2:0, poté 3:1 a 4:2. Brňané sice dokázali vyrovnat, svěřenci Pavla Neumana si ale pro vítězství nakonec přece jen došli. Dosáhli ho v prodloužení, ve kterém rozhodující trefu obstaral Juřička.
10.kolo, sobota 20.10.2018
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
4:5p
(1:2, 1:2, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 20. Kopřiva (Gryc), 28. Hykl (Kopřiva), 47. Kopřiva (Milotinský, Lysoněk), 50. Lysoněk (Svoboda, Ambrož) – 8. Halík (Zembol, Holík), 11. Jobánek (Zembol), 24. Štíbr (Halík, Šilhavý), 35. Holík (Jobánek, Zembol), 65. Juřička (Halík, Zembol). Rozhodčí: Maršálek – Brzobohatý, Husák. Vyloučení: 4:7, navíc Holík (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 32:42. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5.
Šebo – Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Denk, Heinrich
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Závadský, Juřička, Jobánek

Pavel Neuman (HC ZUBR Přerov): Před utkáním jsme udělali změny, měli jsme pohovory s hráči. Na výkonu to bylo znát, hráli jsme lépe než v posledních třech zápasech. Duel se pro nás vyvíjel dobře. Škoda, že jsme neudrželi vedení, ale v prodloužení jsme dokázali dát vítězný gól. Jsme rádi za dva body.