Dorost navázal na výsledek proti Kometě, v MEO Aréně dokázal vyzrát na Vítkovice

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova porazili v druhém kole extraligy Vítkovice 3:1 a po čtyřech letech vyhráli první dva zápasy soutěže. Zubři doma inkasovali jako první, po patnácti minutách hry se při vlastním oslabení trefil Douda. Ve druhé třetině vyrovnal Kurial a ještě před přestávkou otočil skóre Polame. Pojistku na vítězství Hanáků přidal čtrnáct sekund před koncem Lažněvskij.
2.kolo, sobota 17.9.2022
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 27. Kurial (Mráček, Škňouřil), 37. Polame (Dobřecký), 60. Lažněvskij (Dobša, Dobřecký) – 15. Douda (Fasner). Rozhodčí: Grygera – Mikšík, Peluha. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 115. Střely na branku: 33:37. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Ryšavý (24. Šejba, 25. Ryšavý) – Janek, Polame, Ševčík, Udověnko, Pohanka, Škňouřil – Dobša, Kurial, Šindler, Červenka, Mráček, Lažněvskij, Netopil, Martiňák, Šťastný, Dobřecký, Macek
Vilém – Richards, Vincent Glos, Fojtík, Man, Kisza, Čuba, Vítězslav Glos – Hanák, Nazad, Douda, Žídek, Matějka, Saxa, Fojtík, Fasner, Muroň, Hofman