Dorost doma nezvítězil ani proti Vítkovicím, náskok soupeře dotáhnout nedokázal

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v dohrávce pátého kola extraligy s Vítkovicemi 1:3 a na první domácí triumf stále čekají. Utkání rozhodla přibližně minutová pasáž ve třetí třetině, ve které Ostravané dvakrát skórovali a ujali se tříbrankového vedení. Zubrům se podařilo pouze snížit, když se na začátku poslední desetiminutovky prosadil Kolařík.
5.kolo, úterý 12.10.2021
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 52. Kolařík – 25. Chlán (Krčmarský), 45. Glas (Milata), 46. Krčmarský (Milata, Fibigr). Rozhodčí: Šmíd – Poláček, Wesley. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 133. Střely na branku: 36:30. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Vojtek – Škňouřil, Antony, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Grézl, Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda
Smolka – Falhar, Fibigr, Chaloupka, Man, Lazár, Činčala – Glas, Krčmarský, Fojtík, Milata, Matějka, Tobola, Saxa, Vítek, Štiak, Chlán, Lerch