ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Šumperk - Přerov 4:3 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Chrudim (pátek 18:00) | DOROST: Přerov - Zlín (čtvrtek 18:00)
středa 5.10.2022

Zubři v souboji s Draky neuspěli, znovu ale bodovali a dotáhli se na vedoucí Vsetín

neděle 2.10.2022

Dva body jsme chtěli urvat za každou cenu, líčil Březina. Za gól děkoval spoluhráči

sobota 1.10.2022

Premiéra proti Zlínu se blíží, kdy a jak koupit vstupenky na domácí zápas s Berany?

Bodová série Zubrů pokračuje! Proti béčku Pardubic vyválčili výhru v prodloužení

čtvrtek 29.9.2022

Postava zažil horký křest výstroje. Nervozita byla, ale naštěstí jen zdravá, prozradil

Aktuality
Změny v zápasech A-týmu
20.09.2022, 10:34
V rozpisu zápasů A-týmu Zubrů došlo ke změnám. Utkání v Porubě je přesunuto kvůli kolizi s Mezinárodním turnajem v parahokeji, ve Zlíně kvůli koncertu skupiny Kabát a zápas v Litoměřicích odehraje Přerov v rámci tripu.

17.09.2022, 11:18
Výměna voucherů za plastové karty bude probíhat v sobotu 17. září od 16:00 do konce první třetiny zápasu s Třebíčí před vchodem do MEO Arény. Pokud nestíháte, nevadí, během září bude výměna možná vždy před domácím zápasem Zubrů.

01.09.2022, 22:22
Dorost: Přerov - Šumperk 1:3 Branky Zubrů: Martiňák. Junioři: Přerov - Šumperk 2:0 Branky Zubrů: Štíbr, Šilhavý.
31.08.2022, 21:54
Ročník 2010: Přerov - Kometa Brno 2:10 Branky Zubrů: Pavlica 2. Ročník 2008: Přerov - Kometa Brno 4:6 Branky Zubrů: Kováč, Žaroský, Kočara, Pochylý.
Průběžná tabulka ZUBR Cupu
24.08.2022, 14:39
Aktuální tabulka turnaje ZUBR Cup po dvou odehraných zápasech.

1. Zlín / 5 bodů / skóre 5:3
2. Vsetín / 4 body / skóre 7:6
3. Přerov / 2 body / skóre 4:4
4. Trenčín / 1 bod / skóre 5:8

Turnaj vyvrcholí čtvrtečními zápasy Přerov - Trenčín (18:00) a Vsetín - Zlín (18:00).
Předprodej na Zlín a Trenčín
19.08.2022, 14:17
Předprodej vstupenek na utkání ZUBR Cupu proti Zlínu (23.8., 18:00) a Trenčínu (25.8., 18:00) proběhne na pokladně MEO Arény v pondělí 22. srpna od 15:00 do 17:00. Vstupenky na oba zápasy si také můžete zakoupit online.
18.08.2022, 22:22
Junioři: Poruba - Přerov 0:3 Branky Zubrů: Holík 2, Švejda. Dorost: Poruba - Přerov 4:3 Branky Zubrů: Macek, Kurial, Dobřecký.