ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Frýdek-Místek (středa 18:00) | JUNIOŘI: Kralupy n.V. - Přerov (čtvrtek 14:30) | DOROST: Poruba - Přerov 2:4

Zubry čeká trojice duelů na ledech soupeřů, v sobotu zabojují o body v Litoměřicích

Zubry čeká trojice duelů na ledech soupeřů, v sobotu zabojují o body v Litoměřicích
P ř e r o v – Z programu základní části Chance ligy už byla odkrojena značná část zápasů. Tabulka soutěžního pořadí pomalu odkrývá týmy hrající ve větší formě a naopak celky, kterým se až tolik nedaří. Při nezvykle nízkém počtu plánovaných kol je však potřeba počítat s velkou vyrovnaností ve středu a menšími rozdíly mezi týmy. Důkazem budiž i bodová mezera mezi Přerovem a jeho sobotním soupeřem. Páté Zubry a „až“ dvanácté Litoměřice totiž dělí jen třináct bodů. Šňůra venkovních zápasů začíná Zubrům v sobotních 16 hodin.
HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
sobota 23.1. 16:00
Kalich Arena

Modrožlutě oděný tým Hanáků měl svazový projekt Dukla vyzvat už v šestém kole, nakonec se však oba soupeři utkali až v dohrávce 3. prosince. Zubři začali skvěle, když po první třetině vedli už 3:0. Ve druhém dějství však nechali vyniknout nejlepší hráče soupeře, kteří se postarali o srovnání. Díky Martinu Ryšavému (3+4) a Vlastimilu Dostálkovi (11+7) si však vzali domácí bojovníci vedení zpět a zvítězili 5:3.

Recept na Litoměřice? Umlčet Berana s Miškářem

V době posledního střetu měla být v plném proudu příprava juniorů na MS do 20 let. V Litoměřicích, které svaz výrazně podporuje ve výchově mladých talentů, však velká část mladých reprezentantů nastoupila za celou sezonu pouze do jednotek utkání a po neúspěšném šampionátu už jejich jména na soupisce kališníků nefigurují. Mimo litoměřickou hru je aktuálně i Jan Výtisk (2+3), ten však nedávno utrpěl zranění.

Na rozložení litoměřických sil se však ani tak mnoho nemění. Tým maximálně spoléhá na dvojici Matěj Beran (10+23) – Patrik Miškář (15+16), která vede i bodování celé ligy. Po jejich třicetibodových počinech však následuje strmý pokles až k 18bodovému Martinu Procházkovi (6+12) a alespoň 10 bodů získal už pouze Josef Jícha (4+6). Zbylé osazení zápasových soupisek se až na několik málo výjimek v průběhu sezony pořádně „točilo“, i proto tak v TOP 10 kanadského bodování nelze najít reprezentačního juniora.

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Pokud se již registrovali, nemusejí podnikat žádné další dílčí kroky a mohou pokračovat ve sledování. Více informací se dočtete ZDE