ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Prostějov (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Vítkovice - Přerov (sobota 13:00) | DOROST: Přerov - Kometa Brno 1:4

Zubrům bude kromě Popelky vypomáhat i Jakub Ferenc, naopak se loučí Zdeněk Čáp

Zubrům bude kromě Popelky vypomáhat i Jakub Ferenc, naopak se loučí Zdeněk Čáp
P ř e r o v - Po krátké odmlce se na soupisku áčka HC ZUBR Přerov vrátil útočník Michal Popelka. Spolu s ním si další starty za Zubry bude v následujících zápasech připisovat také dvoumetrový zadák Jakub Ferenc. S Přerovem se ale naopak rozloučil obránce Zdeněk Čáp, pro kterého byl sobotní duel na Slavii posledním vystoupením v modrožlutých barvách.
Mezi fanoušky hodně oblíbený forvard Michal Popelka letos za Zubry nastoupil ve třech zápasech. Na Slavii tedy přidal svůj čtvrtý start. Jakub Ferenc měl doposud na kontě pět duelů. Oba teď budou přerovský trikot oblékat i nadále, což však už neplatí o obránci Zdeňku Čápovi.

„Zdeňka jsme původně měli na měsíční hostování z Českých Budějovic a nakonec u nás zůstal měsíce dva. Bylo to déle, než jsme čekali. Za to jsme rádi, i díky domluvě s Motorem. Stoprocentně nám pomohl k lepším výsledkům, za což mu děkujeme. Kdykoliv bude možnost ho zase získat, tak se o to pokusíme," řekl sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

„Motor se rozhodl do konce sezony postoupit smlouvu Zdeňka Čápa, jejíž výši jsme bohužel nemohli akceptovat. Je tedy na Budějovicích, kam povedou jeho další kroky. Do toho se nám naskytla možnost mít teď Michala Popelku a Jakuba Ference k dispozici ve více zápasech. To jsou kluci spjatí s Přerovem a jsme moc rádi, že je budeme moci využívat," vysvětlil Hanák.