VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A PODPORU V SEZONĚ 2018/2019

Zubři ulovili velkou posilu do obrany, přerovský dres znovu oblékne Zdeněk Čáp

Zubři ulovili velkou posilu do obrany, přerovský dres znovu oblékne Zdeněk Čáp
P ř e r o v – Už ve středečním zápase proti Frýdku-Místku představí Zubři posilu, která přichází vyztužit obranné řady. Šestadvacetiletý zadák Zdeněk Čáp znovu oblékne přerovský dres, v němž vloni odehrál celkem 21 zápasů (3+8).
Obránce Zdeněk Čáp byl Zubrem už během loňské sezony, kdy na Hané nastupoval formou střídavých startů z hradeckého Moutfieldu. Pak ovšem následoval přesun do nedaleké Olomouce, kde strávil měsíc a následně si jej vyhlédly České Budějovice. Ambiciózní Motor šikovného obránce znovu angažoval, Čáp však na jihu Čech v letošní sezoně odehrál pouze jediný zápas. Konkrétně v Kadani, kde Motor zvítězil 4:1.

Proto přichází změna. Další letošní starty v CHANCE Lize si zapíše za Přerov. „Od začátku sezony se díváme po podobném typu obránce, který by nám pomohl v přesilovkách. Chtěli jsme počkat podle toho, co se objeví a teď se nám naskytla možnost získat Zdeňka Čápa. Zdejší prostředí z loňska zná, my víme, co můžeme od něj čekat a obě strany byly vloni spokojené,“ řekl sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

„Musím ocenit jednání s Budějovicemi, která byla velmi korektní. Dohodli jsme se zatím na měsíčním hostování a pak si řekneme, co bude dál. Buďto hostování prodloužíme nebo ukončíme. Zdeněk u nás dostane hodně prostoru a bude v zápasovém zatížení, což v Motoru neměl. Myslím si, že jak hráči, tak oběma klubům to pomůže,“ dodal Hanák.

Statistiky Zdeňka Čápa