DĚKUJEME FANOUŠKŮM A PARTNERŮM KLUBU ZA PODPORU HC ZUBR PŘEROV V SEZONĚ 2022/2023

Zubři společně s fanoušky zakončí sezonu, lákají na dobroty, kryo i zábavu na ledě

Zubři společně s fanoušky zakončí sezonu, lákají na dobroty, kryo i zábavu na ledě
P ř e r o v – Přerovští Zubři chystají pro fanoušky akci s názvem Rozloučená se sezonou 2022/23, kterou udělají pomyslnou tečku za osmým rokem v Chance lize. Konat se bude v MEO Aréně v pátek 31. března od 17:00 do 19:00 hodin. U vchodu na stadion si můžete vyzkoušet airbike a doplnit energii čepovanou malinovkou. Chvilku regenerace zase nabídne kryoterapie Masáží Zimní stadion v podání masérky Hanky Plhalové.

Chybět nebudou ani stanoviště pro děti na ledě (od 17:00 do 18:00 hodin), které pak vystřídá volné bruslení s hudbou (od 18:00 do 19:00), nebo servírování kávy od kapitána Jiřího Krisla a koláčků od sportovního manažera Pavla Hanáka ve VIP salonku. Tam si zájemci mohou také zahrát NHL na PlayStation. Pivo v bufetu „U Pospy“ (vedle hlavního vchodu na stadion) se bude prodávat za 15 korun. Od 17:00 hodin bude zároveň otevřený kamenný fanshop na stadionu.

Držitele permanentek PLUS bude klub kontaktovat e-mailem. Podívejte se prosím během úterý do doručené pošty.

Seznam stanovišť

 • Pivo: Tomáš Kudělka, Rok Macuh, Jakub Svoboda
 • Limo: David Chroboček, František Hrdinka
 • Balónky: Ondřej Ševčík, Jan Svoboda
 • PlayStation: Tomáš Hanák, Antonín Pechanec
 • Kafe VIP: Pavel Hanák, Jiří Krisl
 • Kryo + Airbike: Hanka Plhalová, Patrik Tarnoczy, Jan Fencl
 • Led: Daniel Ministr, Matyáš Gréč, Lukáš Menšík
 • Omalovánky: Michal Postava

  Airbike a kryoterapie

  Airbike je prakticky speciální rotoped se vzduchovým odporem - místo klasického zátěžového kola využívá velkého ventilátoru, který navyšuje odpor v závislosti na tom, jak rychle šlapete. Navíc můžete posilovat nejen nohy, ale i ruce, záda, prsa. Pohyblivá ramena s madly jsou totiž stejně jako pedály propojena s ventilátorem.

  Zdroj: insportline.cz

  Lokální kryoterapie je účinná rehabilitační metoda sloužící k léčbě revmatických onemocnění, onemocnění kloubů, svalů a šlach. Je výborná k rehabilitaci po různých operacích, při léčbě úrazů, otoků. V dermatologii má vysoký účinek na spáleniny a opařeniny – urychluje jejich hojení a regeneraci, snižuje bolestivost. Díky svým pozitivním vlivům na buněčný metabolismus také napománá při boji proti nadváze a obezitě. Využívá se rovněž v kosmetice k léčbě celulitidy, příznivě působí také na jizvy a strie. Léčba chladem pomocí přístroje Kriopol R Bryza II spočívá v provádění kryostimulačních zákroků prostřednictvím proudu páry kapalného dusíku za účelem vyvolání a využití fyziologických reakcí organismu na chlad. Ochlazením postiženého místa a jeho přímého okolí dochází k blokádě kožních nociceptorů, což vede k redukci otoků, zánětlivých reakcí v těle a ke snížení bolesti. Kryostimulace při teplotě okolo -160 °C způsobuje reflexní povzbuzení cév, které výrazně napomáhá při léčbě zdlouhavých onemocnění pohybového aparátu. Vlivem kryoterapie stoupá koncentrace kyslíku v krvi, zlepšuje se funkce a pohyblivost degeneratívně postižených kloubů a vazivové tkáně. Dochází také ke zvýšené produkci vyplavovaných hormonů (endorfínů aj.) a ke stimulaci krevního oběhu. V tkáních poškozených úrazem má lokální terapie mrazem za úkol mj. eliminovat krvácení. Snížení tkáňové teploty vede přímo k potlačení zánětlivého procesu. Napomáhá reflexnímu povzbuzení cév, které je důležité při rehabilitaci a léčbě dlouhodobých svalových potíží.

  Zdroj: masazezs.cz