ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Slavia Praha - Třebíč (sobota 15:00) | JUNIOŘI: Poruba - Přerov 2:3 | DOROST: Přerov - Hvězda Praha 4:1

Zubři si pojistili zkušenost, Zdeněk Okál bude v Přerově pokračovat do konce sezony

Zubři si pojistili zkušenost, Zdeněk Okál bude v Přerově pokračovat do konce sezony
P ř e r o v – Hokejisté Přerova se dohodli na prodloužení smlouvy se Zdeňkem Okálem. Dvaatřicetiletý zkušený útočník bude na Hané působit do konce této sezony. Momentálně se však nachází na marodce kvůli zranění, které si odnesl z říjnového domácího zápasu proti Litoměřicím.

Zlínský rodák posílil Zubry v srpnu letošního roku. V přípravě se ale zranil a kvůli tomu nestihl start nového ročníku Chance ligy. Poté, co se zotavil, nastoupil do deseti soutěžních utkání. Říjnový duel s Litoměřicemi však nedohrál a od té doby Přerovu opět chybí.

„Zdeňkova priorita byla dohrát sezonu v Přerově. Akceptoval všechny naše podmínky, za což jsme rádi, takže jsme se bez problémů domluvili," řekl Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.

„Bohužel kvůli zranění stihl odehrát jen deset zápasů. Navíc nebyl úplně fit a musel nakonec na operaci. Současná rekonvalescence probíhá dobře. Věříme, že v plném zdraví se nám jeho zkušenosti budou hodit a ve zbytku sezony bude tou správnou oporou," doplnil Hanák.