ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Vsetín 4:3 (SN) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ZRUŠENO) | DOROST: Přerov - Chomutov (ZRUŠENO)

Zubři se přidají do celorepublikové akce, duel se Slavií nabídne O kapku lepší hokej

Zubři se přidají do celorepublikové akce, duel se Slavií nabídne O kapku lepší hokej
P ř e r o v – Boj s ošidnou nemocí zvanou leukémie podpoří hokejisté Přerova. Stejně jako česká reprezentace, kluby z Tipsport extraligy a ostatní kluby z Chance ligy se zapojí do projektu O kapku lepší hokej. Přímo se ho zúčastní v sobotu 15. února prostřednictvím domácího zápasu 50. kola, ve kterém se od 17 hodin střetnou se Slavií Praha.

Modrá, žlutá a oranžová. Kromě tradičních klubových barev na sobě Zubři budou mít i jednu netradiční. Na klubovém profilu na sociálních sítích Facebook, Instagram a Youtube se v rámci akce objeví oranžový roh poukazující na projekt. Se symbolem na helmách a také na hokejkách odehrají Zubři zápasy až do 15. února, kdy hokejku z utkání se Slavií a klubové suvenýry následně věnují do dobročinné aukce.

O kapku lepší hokej je projekt nadačního fondu Kapka naděje a BPA sport marketing napříč hokejovým prostředím. Mezi jeho hlavní cíle patří mimo jiné osvěta dárcovství krve a kostní dřeně a pomoc dětem trpícím leukémií – rakovinou krve. Symbolem projektu je oranžová stužka, právě oranžová totiž reprezentuje boj s poruchou krvetvorby.