ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Kadaň 5:0 | JUNIOŘI: Přerov - Vítkovice 0:3 | DOROST: Zlín - Přerov 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Zubři se opět zapojí do akce Týden hokeje. Přijďte 23. ledna se svým dítětem i Vy!

Zubři se opět zapojí do akce Týden hokeje. Přijďte 23. ledna se svým dítětem i Vy!
P ř e r o v – V úterý 23. ledna od 15.30 budou mít všechny děti od čtyř do osmi let z Přerova a z přerovského regionu bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou… HC ZUBR Přerov ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v MEO Aréně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na sekretáře přerovského klubu Aleše Verlíka (tel.: 777 690 227, e-mail: verlik.a@seznam.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Akce v rámci Týdne hokeje v MEO Aréně naposledy proběhla 21. září.

S dětmi se tehdy po ledě proháněl i dvojnásobný mistr extraligy a reprezentant Martin Zaťovič.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.


Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Co už má akce Týden hokeje za sebou?

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Podívejte se i na video se záběry přímo z MEO Arény

Tak nezapomeňte se svými ratolestmi v úterý 23. ledna dorazit do MEO Arény! Akce v rámci Týdne hokeje tu startuje v 15.30. Těšíme se na Vás!

×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC ZUBR Přerov