ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Litoměřice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Mladá Boleslav (sobota 12:30) | DOROST: Technika Brno - Přerov 4:5
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Zubři opět obují kopačky. V benefici zkusí Kozlovicím vrátit loňskou porážku

Zubři opět obují kopačky. V benefici zkusí Kozlovicím vrátit loňskou porážku
P ř e r o v – Podruhé během jednoho měsíce se Zubři před zraky vlastních fanoušků představí na fotbalovém trávníku. V Kozlovicích sehrají s výběrem tamního účastníka Divize E benefiční utkání. Výtěžek z dobrovolného vstupeného do příjemného a útulného sportovního areálu poputuje na podporu Sociálních služeb města Přerova – organizačního útvaru Denní pobyt, který poskytuje sociální služby zdravotně postiženým osobám. Výkop zápasu je v plánu v úterý 26. června v 17:30.

Zubři se Kozlovicím pokusí oplatit loňskou porážku. V dobročinném duelu tehdy vedli o dvě branky, když Milan Procházka předvedl povedený oblouček a křížná střela Lubomíra Kovaříka zapadla k levé tyči. Divizní tým ale skóre otočil ve svůj prospěch. Nerozhodily ho už ani další dvě trefy hokejistů. Kozli na svém hřišti zvítězili 6:4, lépe zvládli i následné pokutové kopy.

Videopozvánka od kozlovických Petra Kadlece a Davida Střelce

Benefiční zápas na podporu organizace Denní pobyt pomáhající zdravotně postiženým lidem startuje v kozlovickém sportovním areálu v úterý 26. června v 17:30.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice
×
Dnes v 12:30 | Jun.
HC ZUBR Přerov
BK Mladá Boleslav