INFO: Zubři nabízí možnost pronájmu ledové plochy v MEO Aréně. Cena pronájmu ledu (1 hodina) je 3000,- Kč.
Informace a objednávky: Aleš Verlík (sekretář klubu), telefon: 777 690 227, email: verlik@hokejprerov.cz

Zubři nabízí možnost pronájmu ledu v MEO Aréně, od 7. června na něm budou trénovat

Zubři nabízí možnost pronájmu ledu v MEO Aréně, od 7. června na něm budou trénovat
P ř e r o v – Po velmi dlouhé pauze se konečně uvolňují kovidová opatření, takže sportovci se postupně vrací k běžnému tréninkovému režimu. Zubři proto budou od pondělí 7. června využívat i led své MEO Arény. Vyjede na něj nejen přerovský A-tým, ale také mládežnické kategorie, včetně přípravky. Ledová plocha může být k dispozici i pro vás, klub HC ZUBR Přerov nabízí možnost pronájmu.
Cena pronájmu ledu (1 hodina) činí 3000,- Kč.

Pro informace o využití ledové plochy v MEO Aréně a objednávky kontaktujte sekretáře klubu HC ZUBR Přerov Aleše Verlíka (telefon: 777 690 227, email: verlik@hokejprerov.cz).

Pravidelně aktualizovaný program ledové plochy je k dispozici na této stránce.

„Jsme velmi rádi, že se všechno podařilo dohodnout a již v červnu vyjedeme na led. Zejména našim mladým hokejistům led strašně chyběl. Fungovat samozřejmě bude také přípravka, do které chceme přilákat co nejvíce dětí. Po těch měsících bez ledu si ho mohou užít," řekl Vladimír Kočara, sportovní manažer mládeže Zubrů.

Část programu ledu bude vyhrazena mládeži, ale zpestření v podobě tréninku mezi mantinely dostane během letní přípravy také prvoligový A-tým. „S naším áčkem budeme na ledě dvakrát týdně, vždy v dopoledním čase. Budeme se věnovat především individuálním dovednostem," doplnil Kočara.