ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Třebíč 2:3 (SN) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín 2:3

Zubři na sklonku přestupů hlásí změny. Pojistili si brankáře, přivedli zpět odchovance

Zubři na sklonku přestupů hlásí změny. Pojistili si brankáře, přivedli zpět odchovance
P ř e r o v – Hokejisté Přerova provedli se závěrem přestupového období, které v Chance lize trvá do 31. ledna, úpravy v kádru. Hostování na Hané vypršelo slovenskému útočníkovi Marku Slobodovi. Bratislavský rodák se po devíti duelech, v nichž dvakrát skóroval a u jedné branky asistoval, vrátil do Sokolova. MEO pak do konce sezony získalo brankáře Lukáše Klimeše z Komety Brno a útočníka Šimona Kratochvila z Havířova. O příchodu jednoho útočníka ještě jedná.

Sedmadvacetiletý Klimeš chytal letos za Přerov formou střídavých startů z Brna, v brankovišti stál zatím v deseti střetnutích. Úspěšnost zákroků si drží na 93,19 %, součástí jeho statistik je i jedno čisté konto.

Stejně starý Šimon Kratochvil patří mezi přerovské odchovance z úspěšného ročníku 1994. Zkraje aktuálního ročníku byl bez angažmá, v říjnu ale uspěl na zkoušce v Havířově. V týmu z nejmladšího města České republiky naskočil do 24 utkání s bilancí čtyř tref a stejného počtu gólových nahrávek. Modrožlutý dres se zubrem oblékal naposledy předloni, kdy šestnácti body (12+4) přispěl ke druhému místu po základní části. Následující rok působil v Třebíči.

×
Odehrané v 16:00 | Jun.
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín