ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Poruba - Přerov (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Třinec - Přerov (sobota 13:00) | DOROST: Přerov - Olomouc (sobota 12:00)

Zubři dorazí na devátý ZUBRFEST, festival nabídne i pivní balíčky či Trautenberka

Zubři dorazí na devátý ZUBRFEST, festival nabídne i pivní balíčky či Trautenberka
P ř e r o v – V sobotu 10. června proběhne devátý ročník tradičního festivalu ZUBRFEST, který ve svém areálu uspořádá generální partner přerovského hokeje Pivovar ZUBR. Příznivci kvalitního piva se mohou těšit také na několik hudebních vystoupení, včetně Michala Davida nebo Echtšlágrgruppe TRAUTENBERK, exkurze do pivovaru a autogramiádu A-týmu Zubrů.

Organizátoři připravili pro návštěvníky festivalu také novinku – speciální pivní balíček „Zlatý PIVEX“. Za zvýhodněnou cenu 100 korun si budou moci koupit balíček pěti poukazů na piva, která budou na čepu v areálu pivovaru a nedávno získala ocenění v prestižní degustační soutěži o Zlatý pohár PIVEX. Jde o piva ZUBR Gold, ZUBR Grand a ZUBR Gradus. Tato novinka potěší hlavně skupinky přátel, které si do pivovaru přijdou užít zábavu a společně s Pivovarem ZUBR oslavit úspěchy jeho piv.

Program festivalu začne ve 13:30. O půlhodinu později vystoupí skupina Šrouby a Matice, která připomene největší hity dnes již neexistující skupiny Mandrage. Od 16 hodin zahraje publiku Michal David, od 18 hodin český zpěvák Raego a od 20 hodin další domácí interpret Thom Artway. Vyvrcholení večera i hudební přehlídky na festivalu pak od 22 hodin obstará Echtšlágrgruppe TRAUTENBERK, která vystupuje i v bavorských krojích a specializuje se na žánr Tanzmetal.

Chybět nebude ani spojení piva ZUBR a přerovských hokejistů. Zubři se na pódiu představí od 15:40 a zúčastní se oficiálního slavnostního zahájení festivalu a společného přípitku. Následně se od 17 do 18 hodin budou podepisovat v rámci tradiční autogramiády.

Exkurze do Pivovaru ZUBR budou probíhat od 14 hodin do 17:30. Novinkou v programu je škola čepování piva, kde se návštěvníci festivalu zábavnou formou dozvědí, jak o pivo pečovat a jak ho správně čepovat.

Vstupenky na ZUBRFEST si můžete zakoupit v online aplikaci Enigoo nebo v den akce přímo na místě. Událost na Facebooku najdete ZDE