ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Frýdek-Místek - Přerov 1:0 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Chomutov 4:1 | DOROST: Přerov - Šumperk (čtvrtek 18:00)

Zubří devítka na vlně turnajů. Ve Vítkovicích brala bronz, o víkendu bude hrát doma

Zubří devítka na vlně turnajů. Ve Vítkovicích brala bronz, o víkendu bude hrát doma
O s t r a v a - Hodně pestrou přípravu má na programu kategorie 9. třídy, která je novým stupněm mezi staršími žáky a dorostem. Tým okolo trenérů Víta Černohouse a Vladimíra Kočary kromě klasických zápasů startuje také na třech turnajích. Ten první proběhl 16. a 17. srpna na ledě Vítkovic, druhý čeká Zubry hned o tomto víkendu na domácí půdě, další příští týden v Rožnově. Na OSTRAVA HOCKEY CUPU sice Přerované padli jak s domácí Riderou, tak i s Trenčínem a s Břeclaví, té však v dramatickém boji o třetí místo dokázali porážku vrátit.
Všechny zápasy se hrály na 3 x 15 minut čistého času. Bez ohledu na dosažený výsledek po základní hrací době následovaly samostatné nájezdy po pěti střelcích na každé straně. Vítěz těchto nájezdů získal do tabulky bod navíc. O konečné pořadí se poté hrálo na základě tabulky po základní části, taktéž v zápasech na 3 x 15 minut čistého času, s nájezdy už však pouze v případě nerozhodného stavu.

Účastníci turnaje

HC Vítkovice Ridera, HC ZUBR Přerov, HC Lvi Břeclav, HK Dukla Trenčín

Zápasy v základní části

HC Vítkovice Ridera – HC ZUBR Přerov 5:4 (SN)
Branky Zubrů: Ryšavý 2, Pekr, F. Dostál (bonusový nájezd Kočara)

HK Dukla Trenčín – HC ZUBR Přerov 5:3
Branky Zubrů: Ryšavý, Pekr, F. Dostál (bonusový nájezd Pekr)

HC Lvi Břeclav – HC ZUBR Přerov 5:2
Branky Zubrů: Ryšavý, Kováč (bonusový nájezd Pekr)

Zápas o 3. místo

HC Lvi Břeclav – HC ZUBR Přerov 2:3 (SN)
Branky Zubrů: Kováč, Pekr, rozhodující nájezd Ryšavý

Sestava Zubrů

Trnka, Doležal – Kočara, Řepka, F. Němec, F. Dostál, Kolář, Zelinka, J. Němec – Ryšavý, Kováč, Pekr, Filípek, Vyroubal, Surý, T. Dostál, Žaroský, Rozsíval, Strnadel, Špaček. Trenéři: Vít Černohous, Vladimír Kočara.

Na ostravskou štaci naváže už o nadcházejícím víkendu turnaj v přerovské MEO Aréně. Startovní pole je velmi silné, soupeřem Zubrů budou kluby zvučných jmen – Vítkovice (sobota 8:30), Olomouc (sobota 14:30), Mladá Boleslav (sobota 19:00), Pardubice (neděle 10:00) a Liberec (neděle 14:30).